SAPPHIRE RX-580 8GB GDDR5 256BIT NITRO+ (11265-01-20G)

SAPPHIRE RX-580 8GB GDDR5 256BIT NITRO+ (11265-01-20G)

Stok Durumu: Stok Dışı
2.339,00TL
Vergiler Hariç: 1.982,20TL
Ürün Kodu: 11265-01-20G-4777

AÇIKLAMA

Ayrıntılar Sigorta koruması Kartınızı korumak için SAPPHIRE NITRO + serisi kartların, bileşenleri güvende tutmak için harici PCI-E güç konektörünün devresinde sigorta koruması vardır. ...
+

Ayrıntılar

Sigorta koruması

Kartınızı korumak için SAPPHIRE NITRO + serisi kartların, bileşenleri güvende tutmak için harici PCI-E güç konektörünün devresinde sigorta koruması vardır.


Hassas fan kontrolü

Standart endüstri fanları, fan dönüş döngüleri (RPM) arasında% 10a kadar fark gösterebilir.  SAPPHIRE NITRO + ekran kartlarında yeni Fan IC Kontrolü ile bu fark% 3e düşürüldü.  Doğrulukta bu% 70 iyileşme, her NITRO + kartın soğutma ve gürültü performansının sıfırdan olmasını sağlar.


Sağlam VRM Soğutma

SAPPHIRE NITRO + kartları sağlam VRM soğutması ile tasarlanmıştır ve ısı verimli ve etkili bir şekilde uzaklaştırmak için arka plakada yüksek bir ısı iletkenliği yastığı içerir.


Black Diamond Choke 4

Black Diamond Chokes normal soğutucudan% 10 daha az soğutucu ve% 25 daha fazla güç üretir - bu Mark 4 Choke, 3s boyunca bobin sıcaklıklarını% 15 oranında düşürür.

Bu özel tıkanıklıklar, dahili soğutucularını kullanarak oyun istikrarı sağlayacak ve sarım rüzgarını en aza indirecek


İkili Rulman - 1.85X daha uzun ömür

Fan milleri üzerindeki çift rulmanlar düzgün çalışma ve uzun ömür sağlar ve toz tutmak için tasarlanmıştır.  Sessiz soğutma çözümü, İki rulmanlı fan, yüksek verimli bıçak tasarımı sunar.


Uzun ömürlü siyah polimer kapak

Yüksek kaliteli alüminyum uzun ömürlü kondansatör, sadece bileşen ömrünü uzatmakla kalmaz aynı zamanda ürün güvenilirliği ve hızaşırtma yeteneği de geliştirilir.  Çalışma sıcaklıkları 20 ° C düştüğünde ürün ömrü on katına kadar çıkacaktır.  Buna ek olarak, çalışma sıcaklığı 20 ° C arttığında, ürün ömrü yalnızca% 10 azaldı.


Nitro Glow 2

Ekran kartı başka bir bileşenden daha fazlası;  Oyun sisteminizin dayak yüreğidir.  Maliyeti kadar iyi görünmelidir.  RGB LEDleri ile zenginleştirilen zevkli örtü tasarımı ile her kart pratik olarak bir sanat eseri.  Kendi özel tasarımınız için LEDnin renklerini bile değiştirebilirsiniz.  Bu, SAPPHIREnin Ödüllü Hızaşırtma Yardımcı Programının en yeni sürümünü kullanan yazılım aracılığıyla kontrol edilebilir - TriXX 3.0.  Kullanıcılar, Fan Hızı Modu, PCB Sıcaklık Modu veya renkli gökkuşağı modu da dahil olmak üzere beş farklı moddan birini seçebilir.  İsterseniz, LEDler de kapatılabilir.


Fan Kontrolü

NITRO + modelleri ile SAPPHIRE, kullanıcıların soğutucunun durumunu SAPPHIRE TriXX 3.0 yazılımı aracılığıyla kontrol etmesine ve sorun olması durumunda müşteri desteğine başvurmalarını sağlayan yeni Fan Check ile kazanları artırdı.


NITRO Hızlı Bağlantı

SAPPHIREnin Hızlı Bağlantı Sistemi hızlı ve kolay bir çözüm sunar.  Saptanan bir fan sorunu varsa, kullanıcının tüm kartı iade etmesi gerekmez - SAPPHIREnin ortakları, yedek bir fanı doğrudan müşteriye veya perakendeciye gönderir.  Bir fan değiştirme talebinde bulunmak için lütfen satın aldığınız yere başvurun.  SAPPHIRE kanal ortağı, yedek fanınızı almanız için ideal bir çözüm ayarlayacaktır.


NITRO CoolTech

SAPPHIRE NITRO Oyun Serisi kartlarının Akıllı Fan Kontrol IIIü ile fan, performansı fan sesine karşı akıllıca dengelemek için tam 56 derecede başlar.


NITRO Serbest Akış

Geleneksel eksenel fan tasarım sistemine baktık ve sıcak havayı fan girişine geri döndürme biçiminin zaman içinde daha yüksek bir sıcaklık ile sonuçlandığını bulduk.  NITRO Free Flow (NFF) ile tüm soğutucunun ve tahtanın hava akışını yeniden tasarladık, böylece sıcak hava yerine sistem fanı ile dışarı atılarak hızlı bir şekilde ısı dağıttı.


NITRO Boost

Yeni NITRO Boost anahtarı, oyun performansını ortaya çıkarmak için yükseltme saatini ve güç sınırını artırarak daha yüksek performans elde etmenizi sağlar.  

Hızaşırtma veya maksimum performans aramak için planlama?  SAPPHRE NITRO kartları, Nitro Boostu takmak ve etkinleştirmek için 8 pinli bir güç konektörüne sahiptir.


Çift X Soğutma

SAPPHIREnin alkışladığı Çift-X Soğutma iki büyük fakat sessiz fanlar ve son teknolojiye sahip radyatör tasarımı ile güçlendiriliyor.  Yeni 95mm bıçak şeklimiz, standart soğutma tasarımlarına kıyasla daha fazla hava akışı ve daha düşük gürültüye sahip üstün soğutucu kaplaması anlamına gelir.

Bunlar, testlerimizde manşon rulmanlarından% 85 daha uzun ömrüne sahip çift bilyalı rulman fanları sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.